veteriner.ultrason.web.tr

Medelkom SLE 301MF Model Veteriner, Saha Amaçlı Ultrasonografi Cihazı Üstün Özellikleri;

MADE IN EU

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİ:

SLE301MF modeli de diğer tüm MEDELKOM modelleri gibi en yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Ürünün en önemli özelliği çok yüksek görüntü kalitesidir.

SLE 301MF

SAHA AMAÇLI:

SLE 301MF Bataryalı bir sistemdir. Standart bataryaları ile 4 saat ve daha fazla kesintisiz kullanılabilir. Veteriner hekim saha çalışmalarında elektriğe ihtiyaç duymaz, kablo karmaşası yaşamaz.

ERGONOMİK:

Omuz askılı taşıma çantası ile veteriner hekim sahadaki tüm çalışmayı tek başına yapabilir. Veteriner hekim, bir elinde prob varken boştaki diğer eliyle kontrast, kazanç ayarları ve alan, hacim, mesafe ölçümlerini yapabilir. Bu sayede iş verimliliği 2 katına çıkar.

PROB TEKNOLOJİSİ:

MEDELKOM markasının bütün modellerinde olduğu gibi SLE 301MF de elektronik prob teknolojisi kullanır. Bu sayede mekanik sektör problardaki gibi probun belli saatlik bir miadı olmaz, uzun yıllar ilk günkü görüntü kalitesinde kullanılır.

MULTİFREKANS PROB TEKNOLOJİSİ:

SLE301MF üç frekanslı problar içerir. Bu sayede aynı prob ile hem koyunlarda abdominal ve rektal olarak gebelik, hem sığırlarda rektal olarak gebelik, hem de atlarda gebelik ve tendo bakabilirsiniz

HAFIZA

SLE301MF ile tüm günlük çalışmanızın görüntülerini hafızaya alabilirsiniz. Hafızaya alınan görünütleri USB kablosu ile bilgisayara aktarabilir. Bilgisayar yazıcısından veya termal yazıcıdan çıktı alarak çalışmalarınızı resimlerle belgeleyebilirsiniz.

EĞİTİM:

SLE301MF Ultrason cihazı kullanıcıları, cihazlarını teslim alırlarken, ilk önce cihaz kullanımı ve fonksiyonları ile ilgili Tripod personeli olan elektronik mühendisleri tarafından teknik eğitime tabi tutulur. Daha sonra sahaya çıkılıp uzman veteriner hekimler tarafından, hayvanlar üzerinde kendi cihazlarıyla ultrasonografi görüntüleme eğitimine tabi tutulurlar. Bu sayede kullanıcı, cihazını ilk günden itibaren yüksek verimde kullanmaya başlar.

ANA SAYFA-->


Beşeri Ultrasonografi
- Veteriner Ultrasonografi - Medelkom Probları - İkinci El Prob Satışı - İkinci El Ultrason - İletişim & Teknik Servis - Referans